Дружина Пєскова стала співвласником виробника солі в Криму

Дружина Пєскова стала співвласником виробника солі в Криму

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Пєскова стала співвласником виробника солі в Криму

Фото: Тетяна Навка/Instagram

У компанії вона отримала частку у листопаді.

Фігуристка, дружина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова Тетяна Навка у листопаді отримала частку в розмірі 16,67% у кримській компанії "Галіт", що виробляє сіль.

Про це повідомляє The Bell з посиланням на дані СПАРК-Інтерфакс.

Приблизно в цей же час компанія "Галіт" виграла контракт на поставку технічної солі для "Кримавтодору". На сайті держзакупівель повідомляється, що сума контракту склала 25,9 млн рублів, при цьому початкова сума договору дорівнювала 22,5 млн рублів.

Крім Навки кримською компанією в рівних частках володіють ще кілька фізичних осіб. Серед них - Юрій Волков, який виступав одним із засновників організації "Клуб професійного бойового самбо".

У компанії "Галіт" заявили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати, що Навка стала співвласницею підприємства. Сама фігуристка і її чоловік поки не коментували цю інформацію.

Нагадаємо, у 2017 році, згідно з оприлюдненими деклараціями, родина Пєскова заробила більше, ніж доходи президента РФ Володимира Путіна і прем'єр-міністра країни Дмитра Медведєва разом узяті. 

Пєсков торік заробив на 4,4 млн рублів менше за свого шефа - його дохід склав 14,3 млн рублів. У Пєскова у власності – дві квартири на 111,7 та 112,7 кв. м, частка в квартирі площею 55,3 кв. м, автомобіль Mercedes-Benz V250, всюдихід. А ось дружина Пєскова Тетяна Навка торік заробила 200 млн рублів. Вона є власницею двох земельних ділянок на 79 і 14 соток, двох житлових будинків на 779,2 і 353,5 кв.м , чотирьох квартир на 180,4, 108,4, 78,8 і 126 кв. м, трьох автомобілів - Mercedes-Benz CL63 AMG, Mercedes-Benz GLE63 і Lexus RX350.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація