"Друзі, це не сон, а справжній - МІЛЬЙОН!" У Запоріжжі сім’я стала мільйонером в акції до дня народження Епіцентру Новини компаній

Дата публікації
"Друзі, це не сон, а справжній - МІЛЬЙОН!" У Запоріжжі сім’я стала мільйонером в акції до дня народження Епіцентру

Запоріжжя – унікальне місто, яке вражає неймовірною красою та величчю. У круговерті сучасного ритму життя тут напрочуд гармонійно, немов у шедевральній картині, поєднуються архітектурні пам’ятки, первозданність природи, промислові й інженерні споруди. А ще в Запоріжжі є Епіцентр, який робить українців щасливими, здійснює їхні бажання та втілює дива в реальність.

Одного серпневого дня торговий центр став епіцентром щастя, радості та неймовірних емоцій для багатодітної родини з Мелітополя.

Простий похід по сантехніку змінив життя…

Подружжя кримських татар Ельміра та Різа, які виховують трьох діточок,  почало робити капітальний ремонт у будинку. Було вирішено розпочати з оновлення сантехніки. Для цього і поїхали в Епіцентр. Адже тут є все, що потрібно. Довго ходили, обирали. Серед такого різноманіття моделей та варіантів нелегко було визначитись одразу. Скупившись і вже оплачуючи покупки, касир повідомила про можливість взяти участь в акції до дня народження Епіцентру і випробувати удачу. Мабуть, недарма в народі говорять про щасливу хвилину, і того дня фортуна обрала саме цю родину. Ельміра та Різа не стримують радісних емоцій. Про мільйон навіть не мріяли, а тут такий шалений дарунок долі!

- З часу відкриття Епіцентру в Запоріжжі ми відвідували його вже кілька разів. Він великий за розмірами, та й асортимент товарів вражає. Навіть просто прогулятися між рядами дуже цікаво та приємно, адже все таке красиве. Активні покупки в Епіцентрі ми почали робити в Мелітополі – розповідає Ельміра. – Приїжджаємо в Запоріжжя, коли плануємо глобальні покупки. Сказати, що виграш - це сюрприз для нас - нічого не сказати. Кращого торгового центру за Епіцентр немає!

- Давно ми замислювалися над ремонтом, і ось нарешті настав час, ми зібралися і приїхали в Запоріжжя. Хвилювалися, щоб усе правильно вибрати. Для нас велике щастя, що ми виграли! – радіє глава родини Різа. - Тут великий вибір, вигідні ціни. А ще нам подобається, що в одному місці можна купити все! Коли сканував QR-код, крутнув рулетку і випала цифра з шістьма нулями – зрозумів не відразу, що сталося! Друзі, це не сон, а справжній - МІЛЬЙОН! Щасливий чек у нас був на 18 148 грн.

Такі от дива трапляються. Виграшні бали родина планує спрямувати на ремонт житла! Ельміра і Різа - талановиті молоді люди, які знаходять час і на діточок, і на участь в ансамблі, де танцюють та співають. Кримські татари – особливий народ, який вміє берегти свою мову, звичаї та традиції. Подружжя, яке виграло мільйон, - яскравий цьому приклад.

Загалом за період проведення акції до дня народження Епіцентру "Даруємо 50 мільйонів" участь в акції взяли майже пів мільйона чеків.   Шестеро українців стали мільйонерами. 120 покупців отримали по 50 000. Понад 4 тисячі покупців отримали від 500 до 5000 балів (1 бал = 1 грн).

Наступна публікація