Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДТЕК Ахметова скупив частину акцій "Одесаобленерго"

ДТЕК заявляв про намір сконцентрувати близько 68% акцій "Одесаобленерго".

"ДТЕК Нафтогаз", що входить до енергетичного холдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова, став власником 16,77% акцій АТ "Одесаобленерго".

Про це свідчать дані в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Окрім цього, ТОВ "ВС Енерджі інтернешнл Україна" збільшило свою частку в "Одесаобленерго" з 31,52% до 51,52% акцій.

Своєю чергою, "ВС Енерджі інтернешнл Н.В." і ПрАТ "Київобленерго", яким раніше належали 17,98% і 9,25% акцій відповідно, тепер акціями товариства не володіють.

На початку січня 2019 року "ДТЕК" заявив про намір сконцентрувати близько 68% акцій АТ "Одесаобленерго" і 94% ПрАТ "Київобленерго", що належать групі VS Energy.

Нагадаємо, у листопаді 2018-го Антимонопольний комітет дійшов висновку, що Державна компанія "Енергоатом" та приватна ДТЕК мають ознаки монопольного становища на ринку. Згідно з проектом рішення, їх визнали монополістами, але штрафувати їх не збираються, бо ці компанії нібито не пожинають плодів свого монопольного становища. Згодом АМКУ закрив справу про монопольне становище енергохолдингу ДТЕК.

Відео Жителі Дніпра пікетують компанію ДТЕК через брудне повітря у місті

Перманентний запах сірки в повітрі і постійний смог - так жителі прилеглих до Придністровської ТЕС районів міста Дніпро оцінюють своє життя останні кілька років. Сьогодні вони приїхали до Києва і вимагали спочатку втрутитись у ситуацію і врятувати жителів міста.

Жителі Дніпра пікетують компанію ДТЕК через брудне повітря у місті

Залиште свій коментар

Вибір редакції