ДТЕК під час війни інвестує в видобуток українського газу i енергетичну безпеку держави

Дата публікації
Перегляди
2781
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Компанія заплатить в бюджет 1,102 млрд грн за розробку Майорівської площі.

Компанія ДТЕК Нафтогаз заплатить до державного бюджету рекордні за час війни 1,1 млрд грн за розробку газового родовища на Полтавщині.

Про це свідчить результат аукціону в системі ProZorro.

ДТЕК заплатить в бюджет 1,102 млрд грн за розробку Майорівської площі.

Майорівська площа має увійти в загальну модель розробки компанією газових родовищ Полтавського регіону. Компанія давно вивчала можливість інвестицій в цю ділянку. Загалом вони очікуються на рівні декількох мільярдів гривень. Успішний розвиток родовищ на цій ділянці значно укріпить енергетичну незалежність України, переконані в ДТЕК.

«Ми віримо у перемогу нашої держави і продовжуємо інвестувати в Україну, попри війну, попри колосальні руйнування інфраструктури. Наше завдання як країни уже в найближчі роки бути експортером газу до Європи. Стати ключовим постачальником газу до ЄС і гарантом її енергетичної безпеки», – зазначив генеральний директор Максим Тімченко.

Газова площа знаходяться на території Полтавської області. Вона потребує детального геологічного вивчення для підтвердження її перспективності та подальшого виходу на промислову розробку.

Нагадаємо, ДТЕК почав інвестувати в видобуток газу в 2012 році. За 10 років компанія інвестувала в видобуток газу близько 500 млн доларів і змогла збільшити у понад у чотири рази.

Дата публікації
Перегляди
2781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація