Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Dubai Air Show: "Антонову" замовили розробку нового літака Ан-77

Також українці домовилися виробляти Ан-132 в Саудівській Аравії.

Країни Перської затоки придивляються до українських літаків на авіаційній виставці Dubai Air Show. Представники "Антонова" демонструють там Ан-70, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Унікальну українську машину щодня відвідують сотні людей. Пілоти з гордістю переконують, що конкуренти як не намагалися, так і не змогли ні скопіювати, ні самі побудувати щось подібне. "Це кращий у світі літак. Його злітно-посадкові характеристики неперевершені", - зізнається льотчик Володимир Мосін.

ВідеоСаудівська Аравія хоче замовити серійне виробництво українських літаків Ан-132

Моделлю Ан-70 цікавиться кілька армій з Близького сходу. Українці готові спроектувати ще  кращу машину під робочою назвою Ан-77. Перемовини про це вже ведуться.

Тим часом українські представники вже підписали документ про серійне виробництво літаків Ан-132 у Саудівській Аравії, а за цим меморандумом наступний – на навчальний центр у Києві для іноземних фахівців. "Неможна розпочати серійне виробництво без підготовки кадрів, тому підписання меморандуму – це дуже важливо", - каже генеральній менеджер компанії "Такнія аеронавтікс" Алі Аль Гамді. Робоча назва навчального закладу: “Академія Антонов”.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції