Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет хоче спростити взаємодію ФОПів з податковою

ФОПам можуть скасувати книги обліку, якщо вони не є платниками ПДВ.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет анонсував законопроєкт для спрощення взаємодії з податковою, зокрема, щодо скасування книги обліку для ФОПів, які не є платниками ПДВ. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Сьогодні разом з Ярославом Железняком реєструємо законопроєкт, який дещо спростить взаємодію з податковою. Із найцікавішого - скасування книги обліку для ФОПів, які не є платниками ПДВ", - написав Дубілет.

Міністр зазначив, що цього тижня було зібрано чи не рекордну кількість підписів за цей законопроект від депутатів з усіх фракцій.

Нагадаємо, 19 листопада під час зустрічі керівництва Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з представниками громадських організацій обговорювали, що в Україні можуть підвищити ліміти для ФОПів, а також проведуть лібералізацію штрафних санкцій, пов’язаних із використанням РРО. 

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції