Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет та колишні топменеджери "ПриватБанку" хочуть оскаржити націоналізацію у суді

Три роки тому вони вже подавали до суду.

Ексголова правління "ПриватБанку" Олександр Дубілет та інші колишні топменеджери банку вирішили оскаржити у суді націоналізацію Приватбанку. Їхні позови надійшли наприкінці грудня та 2 січня до Господарського суду Києва.

2017-2018 роках вони вже намагалися судитися з державою у Печерському райсуді Києва, але тоді суд відмовився розглядати їхні позови.

Також, у грудні 2019 року на "ПриватБанк" та Мінфін позиваються кілька компаній, кошти яких теж потрапили під операцію bail-in (примусова конвертація депозитів у нові акції банку під час націоналізації).

Як відомо, з банком судиться "Фінансова компанія "Фінілон", "Хім-Ойл-Транзит-Юкрейн", "Партнер-Експі", "КС Групп", "Реватіс", "Сонго", "Паритет", Hangli International Holdings Limited, Craentex Investments LTD, Veliona Trading LTD, Hetterington Group LTD, Saviento Investments LTD, Birgminton Investing In.

Нагадаємо, рішення про націоналізацію "ПриватБанку" ухвалили в грудні 2016-го. Через рік націоналізований "ПриватБанк" подав позов до Високого суду Лондона проти колишніх власників Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, а також низки компаній, які, імовірно, підконтрольні їм. Своєю чергою Коломойський сказав, що він був вимушений сам запропонувати націоналізацію "ПриватБанку" через "способи штучного зниження капіталізації банку" з боку НБУ.

Тодішня голова Нацбанку Валерія Гонтарева запевняла, що в ніч перед націоналізацією "ПриватБанку" колишні власники вивели з нього 16 млрд грн. А перед тим ніби вивели 110 млрд грн через фіктивні компанії.

18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні.

19 грудня Шостий апеляційний суд за клопотанням Приватбанку призупинив розгляд скарги на рішення Окружного адмінсуду від 18 квітня 2019 року про скасування націоналізації Приватбанку до розгляду у Великій палаті Верховного суду справи за позовом сім'ї Суркісів.

Відео Уряд планує отримувати 12 мільярдів гривень на рік від приватизації державних підприємств

В Україні 3655 державних підприємств, з яких 1213 не працюють, 2442 приносять невеликий прибуток. У власності держава залишить стратегічні та сервісні підприємства. У перелік об'єктів першої черги приватизації увійшли 5 підприємств держуправління справами, серед яких готель, будинок побуту та агрохолдинг. Приватизація державних підприємств - єдина можливість їм вижити.  

Уряд планує отримувати 12 мільярдів гривень на рік від приватизації державних підприємств

Залиште свій коментар

Вибір редакції