Дубина: контракт про постачання газу буде в листопаді

Контракт на постачання російського газу до України на 2009 рік "Нафтогаз України" і "Газпром" підпишуть в листопаді.

Олег Дубина
УНІАН
Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина.

"Ви сказали - в наступному місяці, я підтверджую. Підпишемо в листопаді", - сказав він.

Раніше президент Ющенко вимагав підписати контракт з "Газпромом" на постачання природного газу в 2009 року до грудня.

Дубина також зазначив, що у підземних сховищах газу України знаходиться понад 11 млрд. куб. м газу.

"Після звірки актів в ПСГ України дійсно знаходиться понад 11 млрд. куб. м газу, свого часу призначеного для RosUkrEnergo. Подальша доля цього об'єму газу зараз обговорюється", - повідомив Дубина.

Крім того, за його словами, в українських ПСГ знаходиться ще близько 16 млрд. куб. м газу, якими "Нафтогаз" може розпоряджатися на свій розсуд.

"Іншими словами, НАК "Нафтогаз Україні" повністю готовий до проведення опалювального сезону. Тепер справа за регіональними керівниками: повний розрахунок - і ми відразу ж виділяємо необхідний ліміт газу", - додав Дубина.

Що ж до ситуації довкола ЗАТ "УкрГазЕнерго", яке на 50% належить НАК "Нафтогаз Україні" і на 50% RosUkrEnergo, то ще далеко до її розв'язання.

"НАК кілька разів намагалася провести збори акціонерів цього ЗАТ. Нам це не вдавалося то через нез'явлення представників RosUkrEnergo, то через інші причини", - повідомив він.

"У результаті ми звернулися до суду, який 1 жовтня ухвалив рішення про ліквідацію "УкрГазЕнерго". Наскільки я знаю, і "Нафтогаз" не зовсім задоволений цим рішенням, і "УкрГазЕнерго", - відзначив керівник НАК "Нафтогаз Україні". Таким чином, за його словами, судові розгляди продовжуватимуться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: