Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський зажадав відставки міністра фінансів Марченка та глави податкової Любченка

Дубінський зажадав відставки міністра фінансів Марченка та глави податкової Любченка

Депутат каже, що в червні через "скрутки" ПДВ бюджет України недоотримав 2,7 млрд грн.

Глава Державної податкової служби Олексій Любченко, а також міністр фінансів Сергій Марченко повинні бути звільнені зі своїх посад через масштабні схеми з так званими "скрутками" ПДВ, обсяг яких в червні досяг позначки 2,7 млрд грн.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, член фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, опублікувавши список підприємств України-платників ПДВ, які ухилялися від сплати податків.

"Минулого місяця в результаті масштабних схем через так звані "скрутки" ПДВ бюджет України недоотримав щонайменше 2,7 млрд грн. Це майже в півтора рази більше, ніж кредит, який днями отримала Україна від ЄС", - заявив нардеп Олександр Дубінський.

Червень місяць вийшов по-справжньому спекотним. Але це я зараз не про погоду, як би ви могли спочатку подумати, а про...

Опубліковано Олександром Дубинським Середа, 29 липня 2020 р.

При цьому, за його даними, сума хабарів ласим на легкі гроші податківцям склала 5 млн дол. "Очевидно, що подібні схеми можуть існувати тільки, коли "в долі" ті, хто сидить на самому верху", - зазначив він.

"Я вимагаю звільнення голови податкової Олексія Любченка, а також відставки Сергія Марченка з посади міністра фінансів, який "кришує" кримінальну діяльність свого підопічного. Їхнє подальше перебування на своїх місцях вже восени загрожує фінансовою катастрофою всій Україні", - підсумував Дубінський.

Нагадаємо, раніше нардеп Ярослав Железняк заявляв, що всього за 18 днів після призначення Олексія Любченка головою ДПС 29 квітня, держбюджет недоотримав близько 700 млн грн в результаті так званих "скруток" ПДВ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції