Дубінський зажадав відставки міністра фінансів Марченка та глави податкової Любченка

Дата публікації
Перегляди
1182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дубінський зажадав відставки міністра фінансів Марченка та глави податкової Любченка

Депутат каже, що в червні через "скрутки" ПДВ бюджет України недоотримав 2,7 млрд грн.

Глава Державної податкової служби Олексій Любченко, а також міністр фінансів Сергій Марченко повинні бути звільнені зі своїх посад через масштабні схеми з так званими "скрутками" ПДВ, обсяг яких в червні досяг позначки 2,7 млрд грн.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, член фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, опублікувавши список підприємств України-платників ПДВ, які ухилялися від сплати податків.

"Минулого місяця в результаті масштабних схем через так звані "скрутки" ПДВ бюджет України недоотримав щонайменше 2,7 млрд грн. Це майже в півтора рази більше, ніж кредит, який днями отримала Україна від ЄС", - заявив нардеп Олександр Дубінський.

Червень місяць вийшов по-справжньому спекотним. Але це я зараз не про погоду, як би ви могли спочатку подумати, а про...

Опубліковано Олександром Дубинським Середа, 29 липня 2020 р.

При цьому, за його даними, сума хабарів ласим на легкі гроші податківцям склала 5 млн дол. "Очевидно, що подібні схеми можуть існувати тільки, коли "в долі" ті, хто сидить на самому верху", - зазначив він.

"Я вимагаю звільнення голови податкової Олексія Любченка, а також відставки Сергія Марченка з посади міністра фінансів, який "кришує" кримінальну діяльність свого підопічного. Їхнє подальше перебування на своїх місцях вже восени загрожує фінансовою катастрофою всій Україні", - підсумував Дубінський.

Нагадаємо, раніше нардеп Ярослав Железняк заявляв, що всього за 18 днів після призначення Олексія Любченка головою ДПС 29 квітня, держбюджет недоотримав близько 700 млн грн в результаті так званих "скруток" ПДВ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація