Дует "Алібі" привезе піцу на роликах прямо до Вишгороду!

Благодійний аукціон "Зірки на продаж" пропонує жителям України придбати унікальні лоти від українських зірок шоу-бізнесу, політики, спорту та просто знакових особистостей країни.

Вже скоро до невеличкого містечка Вишгород приїде група "Алібі", проте зовсім не з концертом, а для того, щоб привезти одному з користувачів сайту Aukro.ua піцу на роликах прямо до офісу! І це далеко не єдина можливість для українців зустріти свого кумира та скористатися його талантами, вміннями або навіть речами.

Благодійний аукціон "Зірки на продаж" Фонду Олени Пінчук "Антиснід" пропонує жителям України придбати унікальні лоти від українських зірок шоу-бізнесу, політики, спорту та просто знакових особистостей країни. Акція стартувала 14 березня 2011 року на сайті для покупок в Інтернеті Aukro.ua, та перша трійця лотів – урок танцю від Влада Ями, сценічний костюм Ані Лорак і можливість отримати доставку піци на роликах від групи "Алібі" – вже пішла з молотка минулого тижня. У підсумку загальна сума "зіркових лотів" склала 9 250 гривень. Найбільшу ціну з трьох пропозицій від зірок отримав лот Влада Ями, в парі з яким один з жителів Києва зможе навчитися основам бальних танців. А ось сестрам Завальським, які пішли на своєрідний експеримент та виставили на торги право отримати доставку піци до офісу на роликах, прийдеться їхати до міста Вишгород, що знаходиться у Київській області. У вбранні ж Ані Лорак відтепер буде ходити його нова власниця з Тернополя.

Кожного тижня на інтернет-аукціоні будуть виставлятися нові три лоти за стартовою ціною 1 000 грн та фіксованою – 50 000 грн. Брати участь у торгах або ж виконати свою мрію одразу – вибір покупця. Стати учасником акції може будь-який українець, зареєстрований на сайті для покупок в Інтернеті Aukro.ua. Усього на аукціон, який триватиме до кінця року, буде виставлено більше 100 лотів. Найбільш яскраві та чудернацькі "покупки" будуть показані у програмі "Ексклюзив" на Новому каналі.

Цього тижня покупців благодійного аукціону будуть дивувати нові надзвичайні лоти. Поки що лідером серед них є тест-драйв з автомобільним експертом, випробувачем та гоночним пілотом Олексієм Мочановим, який у якості бонусу погодився особисто для переможця лоту дати ексклюзивний концерт разом зі своєю групою IndiAnApolis. Прибічники духовного розвитку до кінця тижня можуть придбати заняття із Сахаджа-йоги із Лілією Пустовіт – відома та визнана в усьому світі українська дизайнерка допоможе Вам встановити баланс фізичного, емоційного та ментального стану. Та, мабуть, найоригінальніший лот на сьогодні – це пропозиція ведучого високорейтингового ранкового шоу "Підйом" на Новому каналі Олександра Педана проводити Вашу дитину до школи.

І навіть якщо Ваш кумир ще не виставив себе на аукціонні торги, то він цілком може зробити це завтра, або наступного тижня. Тому уважно слідкуйте за новинами та не пропустіть свій шанс. До того ж, покупаючи пропозиції від українських зірок, можна не тільки виконати свою мрію, але й зробити вагомий внесок у боротьбу зі СНІДом або, можливо, врятувати комусь життя. Адже усі кошти, зароблені на благодійному аукціоні, Фонд "Антиснід" спрямує на закупівлю унікального приладу для інактивації вірусів у донорській крові INTERCEPT. Це перший в Україні унікальний апарат, що дозволяє забезпечити захист від різного роду вірусів та бактерій, які погрожують безпеці донорської крові. Завдяки цьому обладнанню тисячі людей, що мають потребу переливання крові, будуть захищені від інфікування ВІЛ та багатьма іншими небезпечними інфекціями.

Отже, у Ваших руках можуть бути не тільки Ваші мрії, але й спасіння життя інших людей. Приєднатися до благодійного аукціону Фонду Олени Пінчук "Антиснід" можна у будь-який час на сайті для покупок в Інтернеті №1 Aukro.ua. Для цього необхідно тільки обрати завітний лот від знаменитих українців, зробити свою ставку та виграти торги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: