Дві державні авіакомпанії незабаром "підуть з молотка"

Майже повні пакети акцій "Дніпроавіа" та "Національних авіаліній України" незабаром будуть виставлені на продаж.

Фонд держмайна розпочав підготовку до продажу державного пакета акцій ВАТ “Дніпроавіа” у розмірі 94,572% статутного фонду і держпакету ВАТ “Національні авіалінії України” в розмірі 100% статутного фонду.

Про це повідомляє офіційне видання ФДМ ”Відомості приватизації” від 22 квітня.

Як зазначає видання, ці пакети буде виставлено на приватизаційних конкурсах з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціонів.

Фонд держмайна пропонує потенційним покупцям взяти участь у розробці умов продажу пакетів акцій цих підприємств.

Довідка. Управління 100% пакетом акцій "Дніпроавіа" здійснює Фонд державного майна України. Статутний капітал зареєстровано в розмірі 29 595 620 грн.

До складу ВАТ ”АК ”Дніпроавіа” входить аеропорт "Дніпропетровськ", який має статус міжнародного. Авіакомпанія має у своєму розпорядженні також парк літаків, інженерно-авіаційну базу, пасажирський аеровокзал, вантажний (складський комплекс), готельний і адміністративний комплекси.

Фонд держмайна планує виставити в червні на конкурс із відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону 100% акцій (за вирахуванням пільгового продажу) ВАТ "Дніпроавіа".

ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" засноване в 1998 році на базі Київського авіапідприємства ДАК ”Авіалінії України” шляхом виділення з його складу в самостійну одиницю. У 1999 році ДАК ”Національні авіалінії України” відповідно до наказу Фонду держмайна перетворено у ВАТ ”Національні авіалінії України”.

Основними напрямками діяльності авіакомпанії є надання послуг із перевезення пасажирів, вантажів на внутрішніх і міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомки. З 2001 року авіакомпанія польотів не виконує.

100% акцій ”Авіакомпанія ”Національні авіалінії України” належать ФДМУ.

Впродовж 1999-2008 років було здійснено декілька спроб виставити на торги контрольний пакет акцій авіакомпанії, але не знайшлося жодного покупця.

Читайте також:

Квитки на поїзд і літак тепер можна купити на пошті

Пілот Балоги купив "кукурузник"

Черновецький намагається приватизувати Гідрометцентр

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: