Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двом компаніям виділили ділянки в Чорнобильській зоні для будівництва сонячних електростанцій

Земельні ділянки передали в оренду на 49 років.

Державне агентство України з питань управління зоною відчуження на 49 років передало в оренду п'ять гектарів землі в Чорнобильській зоні для будівництва сонячних електростанцій.

Зокрема, ТОВ "Екосолар Інвест" (Вінниця) отримало 3,4 гектара, а "Солар Чорнобиль" (Київ) – 1,7 гектара. Про це пише "Енергореформа".

"Екосолар Інвест" отримала в користування бетонний майданчик відстою автотранспорту в Чорнобилі, "Солар Чорнобиль" - частину бетонного майданчика біля споруди "розподільний пристрій 2-ої черги" в Прип'яті.

За даними Держагентства, "Екосолар Інвест" уже експлуатує одну сонячну електростанцію в Україні встановленою потужністю 3 МВт.

Згідно з даними Держреєстру, "Екосолар Інвест" належить Олександру Лабенському і Батіме Бабич. Син Бабич - Дмитро - раніше був депутатом Київської облради від Партії регіонів, очолював Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Єдиним бенефіціаром "Солар Чорнобиль", згідно з даними Держреєстру, є Євген Варягін - колишній керівник проектів із сонячних електростанцій компанії Activ Solar (підконтрольній братам Клюєвим).

У той же час у Держагентстві з управління зоною відчуження стверджують, що "Солар Чорнобиль" є спільним проект консорціуму "Enerparc AG - Батьківщина Енержі Груп".

Відео Жителька з Буковини установила в себе на подвір’ї сонячну електростанцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції