Джерело: "Стірол" продали росіянам

За деякою інформацією, в середу, 18 серпня завод відвідали 4 представники російських фірм, і 2 - українських, яких називають новими акціонерами. 20 серпня глава правління "Стіролу" Сергій Павлючук виступить на сесії міськради, де надасть інформацію про можливу зміну власника.

Український концерн "Стірол" 18 серпня відвідали нові акціонери з Росії. Про це повідомив ряд ЗМІ міста Горлівки з посиланням на мера міста Івана Сахарчука.

"Хто саме викупив акції "Стіролу", поки не знаю. Відомо лише, що 4 представники російських фірм, і 2 - українських", - цитують мера регіональні ЗМІ.

Як повідомили в міській раді Горлівки, 20 серпня глава правління "Стіролу" Сергій Павлючук виступить на сесії міськради, де надасть інформацію про можливу зміну власника, а також відповість на питання депутатів з приводу дотримання підприємством вимог охорони навколишнього середовища.

У той же час сам Павлючук сказав, що поки не може коментувати слова мера, так як сам не має в своєму розпорядженні всією повнотою інформації.

Співвласник "Стіролу" народний депутат Микола Янковський також не став коментувати повідомлення міського голови Горлівки і додав, що знаходиться у відпустці.

"Комітет, на жаль, не може оголосити інформацію з даного приводу, так як сторони, скориставшись наданим законодавством правом, позначили всі дані як конфіденційні", - повідомили в АМК.

В кінці червня - початку серпня про нібито переговори, що ведуться з продажу "Стіролу" повідомляли представники українських інвестиційних компаній, називаючи в якості можливих покупців російські компанії і українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Однак ця інформація не отримала офіційного підтвердження.

ВАТ "Концерн "Стірол"- один з найбільших в Україні виробників азотних мінеральних добрив, полістиролів і лікарських препаратів.

Читайте також:

Фірташ планує придбати два великих українських хімзаводи

Найбільші хімічні підприємства України припинили роботу

В Україні зупинилося третє найбільше хімпідприємство за добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: