Джородж Сорос очолив світовий рейтинг спекулянтів

Хедж-фонд Джорджа Сороса Quantum з моменту створення заробив для своїх інвесторів 32 млрд доларів - більше, ніж корпорація Apple.

Джордж Сорос став найефективнішим спекулянтом світу. Його хедж-фонд Quantum з моменту створення заробив більше, ніж корпорація Apple.

Рейтинг провідних фінансових спекулянтів світу склала Financial Times. Top-10 хедж-фондів з моменту заснування до осені 2010 року заробили своїм інвесторам більше 150 млрд доларів.

Особливий юридичний статус хедж-фондів дозволяє їм дотримуватися агресивної інвестиційної стратегії, брати участь у ризикованих спекуляціях і серйозно впливати на ринки. Інші інвестиційні компанії мають менше інструментів.

Як з'ясувалося, ризиковані спекуляції виявилися вигіднішими за реальний бізнес - як у сфері виробництва, так і у сфері послуг.

Найрезультативнішим спекулянтом світу став 80-річний Джордж Сорос. Його хедж-фонд Quantum з моменту створення в 1973 році заробив для своїх інвесторів 32 млрд доларів - майже по 900 млн за рік. У фонді працюють 300 управляючих. Доходи інвестбутіка Сороса перевищили заробітки концернів Alcoa (один з найбільших виробників алюмінію) і Apple. У компанії Стіва Джобса, для порівняння, працюють більше 34 тисяч людей.

Наступний в рейтингу ефективних спекулянтів - Джон Полсон з Paulson & Co. З 1994 року він заробив для своїх інвесторів 33 млрд доларів.

Хедж-фонд Bridgewater Pure Alpha існує з 1975 року. За цей час його управляючий Рей Даліо збільшив добробут своїх інвесторів на 13,3 млрд доларів.

Фонд Caxton Global під керівництвом Брюса Ковнер з 1983 року приніс 12,8 млрд. Фонд Baupost Сета Клармана з 1983 заробив 12,5 млрд доларів. Існуючий з 2003 року хедж-фонд Brewan Howard підійшов до 2010 року з таким же результатом - 12,5 млрд. Фондом керує Алан Говард.

Appaloosa Management Девіда Теппер з 1993 року заробила 12,4 млрд доларів. Луїс Бекон з Moore Capital Management Partners забезпечила інвесторам прибуток в 11,5 млрд із 1990 року. Фонд Стівена Коена SAC існує з 1992 року і заробив 10,9 млрд. А існуючий з 1988 року хедж-фонд ESL Едді Ламперта замикає рейтинг з показником у 9,5 млрд доларів.

За даними аналітиків, в індустрії хедж-фондів працюють близько 7 тисяч людей по всьому світу.

Читайте також:

Кількість безробітних у світі досягла історичного максимуму

Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

Експерт: МВФ фактично оголосив США банкрутом

Титани Уолл-Стріт організували змову проти євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: