Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Е-декларація Тимошенко: скромна зарплата, ювелірні прикраси і мільйонні прибутки чоловіка

Голова фракції "Батьківщини" оприлюднила дані про свої доходи.

Колишній прем'єр-міністр та голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко у 2015 році заробила 75 616 грн – такою була її зарплата у Верховній Раді. Ще 80 559 грн вона отримала на виконання депутатських повноважень.

Судячи з електронної декларації депутатки, годувальником у родині є її чоловік Олександр Тимошенко: він отримав іноземний дохід від трьох компаній на суму більше 3 млн грн, а також страхові виплати на 66 337 грн.

Екс-прем'єр України тримає 485 971 грн на банківському рахунку та 318 тисяч гривень готівки, у її чоловіка – 2 989 650 грн у банку і 163 тисячі євро, 270 тисяч доларів та 360 тисяч гривень готівки.

На придбання робіт і послуг Тимошенко минулого року витратила 162 500 грн.

Юлія Тимошенко задекларувала будинок площею 588 кв м в селищі Козине на Київщині, який вона орендує. Також вона має "інше право користування" на земельну ділянку площею 1500 кв м під цим будинком і земельну ділянку площею 1862 кв м біля будинку.

Також екс-прем'єр вказала у декларації квартиру у Дніпрі площею 59,4 кв, яка їй не належить. "Помилково не скасована реєстрація", - йдеться у документі.

Тимошенко задекларувала ювелірні вироби: сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Mikimoto, сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Chanel, кільце з дрібним коштовним камінням Dinh Van, сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням Cartier, підвіска з коштовним камінням Chopard, два намиста з перлинами, кільце з перлинами та дрібним коштовним камінням, набір із сережок та кільця з коштовним камінням.

Олександр Тимошенко володіє годинниками Corum та Vacheron Constantin.

Також йому належать автомобілі Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску і ГАЗ 14 1983 року випуску.

Чоловік голови ВО "Батьківщина" є кінцевим бенефіціарним власником дев'яти компаній в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції