"ЕКО-маркет": ціни стали ще нижчими!

З 1 вересня всі супермаркети мережі перейшли на конкурентне ціноутворення і формують ціни на підставі ринкового рівня цін.

Спеціально для цього в компанії на постійній основі працює Відділ конкурентного моніторингу.

Щодня спеціалісти відділу перевірять понад 2000 цін в усіх торговельних точках для того, щоб ціни на всю продукцію в Мережі "ЕКО-маркет" були нижчими, а постійні покупці могли собі дозволити придбати більше товарів на свої гроші.

"Ми запровадили оперативне реагування на всі зміни цін на ринку для того, щоб клієнти могли купувати товари по найбільш привабливим цінам завжди, не залежно від свого рівня доходів і інших факторів" – заявив генеральний директор ТОВ "ЕКО" Віктор Повніца.

Основною задачею Відділу конкурентного моніторингу в "ЕКО-маркет" є контроль цін на найпопулярніші серед покупців товари. Низькі ціни для кінцевих споживачів – головний пріоритет роботи компанії.

Мережа економних супермаркетів "ЕКО-маркет" добре відома своїми ціновими акціями, завдяки яким витрачати на покупку продуктів харчування можна значно менше. Постійні покупці знають, що в продуктових супермаркетах "ЕКО-маркет" на них очікують постійні знижки, акції, розпродажі, спеціальні пропозиції, багато подарунків і бонусів. Але в своєму прагненні удосконалити цінову політику "ЕКО-маркет" не стоїть на місці.

"Системний моніторинг цін на ринку і оперативне реагування на їхню зміну ми ввели для того, щоб наші покупці мали можливість купувати товари в комфортних умовах, але при цьому максимально економити. – розповідає Віктор Повніца, генеральний директор Мережі супермаркетів "ЕКО-маркет". – Особливу увагу ми звертаємо на товари повсякденного вжитку, соціальні продукти, а також на наявність в наших магазинах широкого асортименту якісних овочів, фруктів, свіжого м'яса і риби за низькими цінами".

Новий сервіс від "ЕКО-маркет" є частиною стратегічної програми мережі "Економія-360°", в рамках якої "ЕКО-маркет" в 2011 році інвестує в ціни більше 1 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: