Економічне зростання в Росії може опуститися до 0%

Через кризу економічне зростання Росії в 2009 році може впасти до 0-2%.

В умовах глобальної фінансово-економічної кризи темпи економічного зростання Росії в 2009 році можуть сповільнитися до рівня 0-2%, заявив заступник голови уряду РФ - міністр фінансів Олексій Кудрін, виступаючи на відкритті Азійського фінансового форуму.

"Минулого року економічне зростання Росії становило 6 %. У 2009 році ми чекаємо позитивного значення, але на рівні від нуля до 2 %. Ці нові оцінки пов'язані з оцінкою світової економіки і попиту на російський експорт", - зазначив він.

Як повідомлялося, в доповіді ООН щодо кризи повідомлялося, що найбільше від падіння цін, глобальної рецесії, а також інвестиційного клімату, що погіршується, постраждають найбільші країни регіону - Україна, Росія і Казахстан.

Темпи зростання сукупного світового валового внутрішнього продукту (ВВП) знизяться з 2,5% в 2008 році до 1% в 2009 році. Автори доповіді прогнозують зниження темпів зростання економіки в країнах СНД в 2009 році до 4,8% з 6,9 в 2008 році. Основними причинами цієї тенденції вони вважають зниження цін на нафту і метали, а також дію глобальної фінансової системи. 

Читайте також:

ООН: найбільше від кризи постраждають Україна, Росія і Казахстан

США і Росію чекають наступного року скорочення

Росія звинуватила Україну в своїх економічних проблемах

США і Росію чекають наступного року скорочення

Росія звинуватила Україну в своїх економічних проблемах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: