Економічні прогнози для США суттєво погіршилися

Федеральна резервна система США суттєво погіршила економічний прогноз на наступний рік.


Федеральна резервна система США значно знизила прогноз економічної активності в країні поточного і наступного років, а також висловила думку про те, що можуть бути потрібні нові зниження облікової ставки для того, щоб впоратися з наростаючою фінансовою кризою. Представники ФРС також відзначили, що рівень безробіття продовжить зростати.

Згідно з новим прогнозом ФРС США, внутрішній валовий продукт не зміниться або зросте всього на 0,3% поточного року. У 2009 році, ймовірно, ВВП коливатиметься між зниженням на 0,2% і зростанням на 1,1%.

Що стосується зростання рівня безробіття, то, на думку аналітиків ФРС, його рівень буде зростати в діапазоні від 6,3% до 6,5% у 2008 році, а в 2009 - від 7,1% до 7,6%.

Інфляція у США очікується на рівні 2,8%-3,1% поточного року і 1,3 і 2% - в 2009 р.

Зниження Федеральною резервною системою США прогнозу економічної активності в країні на 2008-2009 рр. негативно позначилося на настроях інвесторів. У результаті фондові торги в США 19 листопада закрилися падінням провідних індексів до найнижчого значення за останні 5,5 років.

Додали негативу інвесторам і макроекономічні новини. Так, до відкриття торгів Міністерство торгівлі США опублікувало доповідь, згідно з якою обсяг будівництва нових будинків у США в жовтні знизився на 4,5% у порівнянні з попереднім місяцем. Це найнижчий показник з початку відстежування рейтингу в 1959 року. Також Міністерство праці США повідомило, що споживчі ціни в США в жовтні зменшилися на 1% в порівнянні з попереднім місяцем. Аналітики чекали, що цей показник знизиться на 0,7%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: