Економіка України повернулась на докризовий рівень

Економіка України повернулась на докризовий рівень

Економіка України повернулась на докризовий рівень / Фото: naviny.by

Президент Віктор Янукович каже, що він практично "витяг" економіку на докризовий рівень.

Президент Віктор Янукович заявляє, що Україні практично вдалося вийти на докризовий рівень економіки.

Глава держави запевнив, що за півтора роки вдалось подолати адміністративний хаос у країні, відтворити дієздатну владну вертикаль.

"Ми поступово витягуємо Україну, як кажуть, з економічної прірви, в яку вона скотилася у 2008-2009 роках. На сьогодні Україні вдалось вийти майже на докризовий рівень економічного розвитку", - сказав він.

За словами Януковича, у людей є робота, зарплати, заборгованість по якій поступово скорочується, а також поступово зростає розмір зарплати.

Також він звернув увагу на зростання ВВП і промислового виробництва.

Як наголосив Янукович, 2011 року було зібрано один з найкращих урожаїв за усі роки Незалежності, і головне тепер - по-господарськи використати це досягнення.

Також глава держави зазначив, що вдалося приборкати інфляцію. "Хоча вона і тримається на рівні приблизно 9%, це один з найнижчих показників за останні 5 років", - сказав він.

Раніше авторитетний журнал Forbes склав список країн, в яких економіки перебувають в найгіршому стані. Четверте місце у цьому антирейтингу дісталося Україні.

Forbes писав, що ця країна, багата на мінеральні ресурси і родючу землю, могла б бути лідером за економічними показниками в Європі, однак на ділі ВВП на душу населення не досягає навіть показників Сербії та Болгарії. Річна інфляція в Україні становить близько 10%, а ВВП країни в 2009 році скоротився на 15%.

Нагадаємо, Україна у рейтингу сприятливості ділового середовища втратила за рік 3 позицій і перемістилася на 152-е місце. З таким показником країна опинилася в аутсайдерах списку між Ліберією (151) та Болівією (153).

Читайте також:

Економіка України росте швидше, ніж економіка Арабських Еміратів

Вести бізнес в Україні гірше, ніж в Гондурасі

Українська економіка застрягла на рівні африканських країн

Forbes визнав економіку України однією із найгірших у світі

Україна зайняла передостаннє місце в "Рейтингу прогресу"

Економіка України повернулась на докризовий рівень

Економіка України повернулась на докризовий рівень

Повʼязані теми:

Наступна публікація