Економіка України повернулась на докризовий рівень
Президент Віктор Янукович каже, що він практично "витяг" економіку на докризовий рівень.
Економіка України повернулась на докризовий рівень / © naviny.by
Президент Віктор Янукович заявляє, що Україні практично вдалося вийти на докризовий рівень економіки.
Глава держави запевнив, що за півтора роки вдалось подолати адміністративний хаос у країні, відтворити дієздатну владну вертикаль.
"Ми поступово витягуємо Україну, як кажуть, з економічної прірви, в яку вона скотилася у 2008-2009 роках. На сьогодні Україні вдалось вийти майже на докризовий рівень економічного розвитку", - сказав він.
За словами Януковича, у людей є робота, зарплати, заборгованість по якій поступово скорочується, а також поступово зростає розмір зарплати.
Також він звернув увагу на зростання ВВП і промислового виробництва.
Як наголосив Янукович, 2011 року було зібрано один з найкращих урожаїв за усі роки Незалежності, і головне тепер - по-господарськи використати це досягнення.
Також глава держави зазначив, що вдалося приборкати інфляцію. "Хоча вона і тримається на рівні приблизно 9%, це один з найнижчих показників за останні 5 років", - сказав він.
Раніше авторитетний журнал Forbes склав список країн, в яких економіки перебувають в найгіршому стані. Четверте місце у цьому антирейтингу дісталося Україні.
Forbes писав, що ця країна, багата на мінеральні ресурси і родючу землю, могла б бути лідером за економічними показниками в Європі, однак на ділі ВВП на душу населення не досягає навіть показників Сербії та Болгарії. Річна інфляція в Україні становить близько 10%, а ВВП країни в 2009 році скоротився на 15%.
Нагадаємо, Україна у рейтингу сприятливості ділового середовища втратила за рік 3 позицій і перемістилася на 152-е місце. З таким показником країна опинилася в аутсайдерах списку між Ліберією (151) та Болівією (153).
Читайте також:
Економіка України росте швидше, ніж економіка Арабських Еміратів
Вести бізнес в Україні гірше, ніж в Гондурасі
Українська економіка застрягла на рівні африканських країн