Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Економія вдома. Спеціаліст дав поради з раціонального використання електроенергії

Кондиціонер забирає з гаманця 43 коп., а пралка - 1 грн 43 коп.

Впродовж цього року тарифи на комуналку зростали вже кілька разів, у тому числі, змінилася вартість і електроенергії.

"Сніданок з 1+1" дізнався, у скільки обходяться українцям деякі з побутових приладів, і як на них можна зекономити.

Зокрема, за одного годину безперервного використання вентилятора доведеться заплатити менше однієї копійки, кондиціонер, що охолоджує кімнату, споживає 43 коп., праска і мікрохвильова піч обійдеться в 57 коп., пилосос - 68 коп., а пральна машинка потягне на 1 грн 43 коп. Ці цифри можуть змінюватися, залежно від потужності техніки та рівня її енергоспоживання. Якщо надто сучасних та економних приладів немає, то зекономити все одно можна, запевняє інженер Олексій. Перше, що він зробив – замінив звичайні лампи розжарювання на енергозбережувальні. У  результаті економія на електроенергії склала 20%. Холодильник був поставлений у темний кут кухні подалі від прямих сонячних променів.

Також спеціаліст рекомендує:

- нагрівати воду в електрочайниках тільки на потрібну кількість чашок. Чим більше води грієте, тим більше електроенергії споживає прилад;

- прати білизну на швидкому режимі, який триває 30 хвилин, а якість не гірша.

- бойлер ставте на середній режим, який нагріває воду до 55 градусів - це оптимальна температура води і мінімальна витрата електроенергії.

Якщо ви тільки збираєтеся купувати побутову техніку, обов'язково звертайте увагу на рівень енергоефективності. Цю інформацію надають консультанти, а також вона є на усіх приладах. Зверніть увагу: що вище рівень, то дорожча техніка, але такі прилади найекономніші у використанні.

Глава уряду Володимир Гройсман розкритикував формулу "Роттердам+", за якою закуповується вугілля для вироблення електроенергії для споживачів. 

Відео "Сніданок" дізнався, як можна зекономити на використанні побутових приладів

Залиште свій коментар

Вибір редакції