Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-генпрокурор Піскун розповів, звідки в нього будинок у Франції

Екс-генпрокурор Піскун розповів, звідки в нього будинок у Франції

Політик запевняє, що ніколи не робив зі свого майна таємниці, але при цьому позиватиметься на журналістів, які розповіли про дім.

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун твердить, що житло у Франції його родина придбала шляхом обміну. Про це він заявив у прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "2+2".

"Я не розумію, чому це сталося такою сенсацією великою. Все прозоро було і знаходиться в реєстрах України і Франції", - сказав політик.

Піскун пояснив, що після приходу до влади Віктора Януковича на нього, тоді ще керівника ГПУ, почався тиск із метою дати свідчення проти Юлії Тимошенко. Коли ж оточення Януковича дістало відмову, почалися проблеми в бізнесу родини Піскуна.

"Моя дружина 25 років займається серйозним бізнесом", - заявив він. І додав, що завдяки цьому ще до початку його політичної кар'єри в 2002 році він декларував статки в майже мільйон доларів.

Після того, твердить Піскун, протягом 15 років до сімейної справи долучилися ще донька і зять, а доходи родини збільшилися. Однак у 2011 р. було заарештовано директора компанії, засновником котрої була дружина Піскуна. Фірму почали прискіпливо перевіряти правоохоронці.

"Я зрозумів, що з тим режимом моя родина жити не зможе. Це погано закінчиться. Я почав шукати вихід із ситуації, щоб виїхати за кордон", - пояснив Піскун.

За його словами, один із бізнес-партнерів офіційно обміняв своє житло. Так воно стало власністю родини генпрокурора.

"Ніяка це не вілла шикарна. Я вам пришлю фотографії, де ви побачите, що стінка відходить. Бо це старе приміщення, де двоє сусідів. Але справа не в цьому", - заявив він.

Піскуна обурило те, що журналіст, а тепер народний депутат Лещенко взагалі збирав інформацію про майно екс-генпрокурора.

"Якщо хтось із журналістів, а навіть депутатів, дозволяє собі лазити в чужій країні, фотографувати невідомо яке житло, і після цього викидати особисті дані людини в пресу… Він викидає адресу моєї сім'ї. Я написав на Лещенка заяви в прокуратуру Франції та України. І він, прийде час і він не буде вже депутатом, відповість", - пообіцяв Піскун.

Як уже повідомлялося, нардеп показав шикарну віллу екс-глави ГПУ Піскуна під Каннами. Наступного дня Піскун розповів, як обміняв квартиру в Києві на будинок у Франції.

Щочетверга дивіться ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "2+2" о 20:30.

Відео Піскун написав на Лещенка заяви у всі прокуратури за викриття його резиденції у Франції

Залиште свій коментар

Вибір редакції