Екс-глава "Нафтогазу": RosUkrEnergo повернеться в Україну

Депутат-регіонал Юрій Бойко стверджує, що газові проблеми України ще не вирішені.

Компанію RosUkrEnergo можуть повернути на український газовий ринок польські партнери. Про це заявив колишній керівник "Нафтогазу" та Мінпаливенерго, депутат від Партії регіонів Юрій Бойко, коментуючи вчорашні газові переговори у Гданську (Польща).

Депутат, зокрема, стверджує, що газові проблеми України ще не вирішені. "По-перше, ціна газу для України залишається дуже високою. Вищою, ніж у будь-якій країні Європи. А в постачанні газу головне - гарантії та ціна. Стосовно ціни у нас проблема залишається", - зауважив Бойко.

На його думку, те, що російський і польський прем’єри у Гданську говорили про RosUkrEnergo, може свідчити про повернення цієї компанії на український ринок.

"Я думаю, коли поспіхом прибирали RosUkrEnergo з ринку, не врахували міжнародних аспектів діяльності цієї компанії. Контракти, які вона мала з польськими партнерами для постачання їм газу, були порушені. Заміни їм відтворено не було", - наголосив Бойко.

"Я думаю, це рішення не в плані політичному. Це господарське рішення. Якщо вони будуть вигідні для польських партнерів, такі пропозиції (про повернення RosUkrEnergo – ред.) будуть розглядатися", - додав регіонал.

Читайте також:

Тимошенко пішла на поступки Путіну: газові компроміси України

"Нафтогаз" значно підвищить ціни на транзит російського газу

Росія дозволила Україні не платити за замовлені обсяги газу

Україна сподівається купувати туркменський газ в обхід Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: