Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-голова Нацбанку Гонтарева офіційно працевлаштувалась на нову роботу

Гонтарева працюватиме у медичному діджитал-стартапі.

Колишня голова Нацбанку України Валерія Гонтарева стала головою наглядової ради ТОВ "Медікіт" - медичної діджитал-платформи.

Про це у Facebook повідомив керівник "Медікіта" Руслан Кравець. Раніше він працював у Нацбанку в команді Гонтаревої й був заступником директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

"Всім стало відомо, що я є CEO компанії "Медікіт". 16 березня 2018 року я пішов з НБУ, і в цей же день (насправді 15 березня. - ред.) парламент звільнив Валерію Гонтареву з посади голови. Ось уже півроку ми працюємо над медичною комунікаційною платформою "Медікіт", яка скоро виходить на ринок. "Медікіт" створює екосистему медичної взаємодії пацієнтів, лікарів і всіх інших учасників медичного ринку. У нас грандіозні плани, найперша версія платформи буде представлена ​​в листопаді", - зазначив Кравець.

Нову посаду Гонтарева обійняла вчора, 11 вересня.

"Як каже Валерія: "У світі є багато проектів medtech, але побудова всеосяжної екосистеми - це виклик не тільки для України, а також для найбільших світових економік". І у мене старий новий начальник: стратег, візіонер і кращий менеджер!", - написав Кравець.

Компанію "Медікіт" заснували син Гонтаревої Антон та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU протягом 2008-2010 років. До роботи в НБУ Гонтарева була співвласницею ICU. Кожен із засновників "Медікіта" вніс до його статутного капіталу по 5 млн грн. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року.

Нагадаємо, Гонтарева написала заяву про звільнення за власним бажанням з посади голови НБУ ще навесні 2017 року та пішла в затяжну оплачувану, а потім неоплачувану відпустку, з якої так і не повернулася до Нацбанку. Президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання про звільнення Гонтаревої лише 18 січня 2018 року. Звільнили її 15 березня 2018-го. Новим головою НБУ став Яків Смолій, який до цього був першим заступником голови в цій структурі.

ВідеоСуд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Йдеться про недостовірне декларування грошей, які були витрачені на відпустку тодішньої чиновниці на Мальдівах два роки тому. На думку детектива НАБУ, вона обійшлася Гонтаревій у 250 тисяч гривень, а цього, мовляв, недостатньо для кримінальної відповідальності. За даними апелянта, тижневий відпочинок на Мальдівах вартував гаманцю Гонтаревої майже мільйон гривень.

Суд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції