Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-керівник "Юніон Стандард Банку" відкинув звинувачення в розтраті 400 мільйонів гривень

Кандидатов заявив про розпочату інформаційну кампанію проти нього.

Підозрюваним у розтраті майже 400 тис. грн, справу про що розслідує департамент захисту економіки Національної поліції України, виявився колишній голова правління "Юніон Стандард Банку" Євген Кандидатов. Він усі звинувачення відкидає і наголошує, що проти нього розпочали інформаційну кампанію заради дискредитації. Кандидатов каже, що до цього причетні особи, які й довели банк до банкрутства.

"Група осіб, причетних до доведення до банкрутства ПАТ "Юніон Стандарт Банк" за допомогою тиску на судові та правоохоронні органи розпочала інформаційну кампанію, метою якої є дискредитація колишнього голови правління банку", – сказав в інтерв'ю "Обозревателю" адвокат Руслан Кириленко, який представляє інтереси Кандидатова.

Адвокат стверджує, що ці особи на чолі з колишнім головним керівничим директором "ЮСБ" Фрідріхом Поллаком та його радником Петром Деметером, "будучи фактичними винуватцями в заподіянні збитків банку в розмірі 400 мільйонів гривень, використовують усі доступні їм механізми, аж до корупційних, щоб перекласти свою провину на колишнього голову правління".

Щодо причетності Кандидатова до розтрати немає доказів, наголошує адвокат.

"Немає жодних доказів причетності екс-голови правління Кандидатова, крім показань самого Поллака, які й лягли в основу звинувачення. Суть звинувачення зводиться до безпідставного твердженням кредитів корпоративним клієнтам банку. Особливий інтерес у цьому викликає той факт, що департамент із роботи з юридичними особами очолював сам Поллак і він був рівноправним членом кредитного комітету банку. Але на самостійне затвердження значних сум кредитів ні в кого з правління не було повноважень", - уточнив Кириленко.

Саме Поллака адвокат називає замовником інформкампанії проти Кандидатова. Кириченко говорить, що Поллак спочатку був основним фігурантом цього кримінального провадження, а також іншого провадження, розпочатого за фактом привласнення 180 тисяч доларів.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва, вивчивши справу, відмовив у задоволенні клопотання про взяття під варту Кандидатова.

"Юніон Стандард Банк" був заснований 1994-го року. На 1 липня 2015-го за розміром загальних активів займав 77 місце (799,4 млн грн) серед 127 банків, які на той час діяли в Україні.

Правління Нацбанку 2 жовтня 2015-го віднесло фінустанову до категорії неплатоспроможних. 25 грудня того ж року НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відкликав банківську ліцензію та ліквідував ПАТ "Юніон Стандард Банк". Грошові кошти вкладникам повернули за рахунок коштів банку, без залучення державних коштів ФГВФО.

Залиште свій коментар

Вибір редакції