Екс-міністр енергетики України запропонував вирішувати проблеми опалювального сезону, як у 90-і

Іван Плачков вважає, що в ті часи питання з опаленням вирішувалися організованіше.

Екс-міністр палива і енергетики України Іван Плачков вважає, що кризу опалювального сезону можна подолати. і нагадав, як це робилося в 90-ті роки, коли ситуація в країні була більш складною.

"Створювалася міжвідомча урядова комісія, в яку входили не тільки міністри, але і заступник генерального прокурора, заступник голови СБУ, заступник голови МВС, і якщо керівник підписував договір на купівлю вугілля, його потім не жахали, як в позаминулому році. Включалася державна машина, вирішувала питання, займалася економією", - розповів Плачков в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"І заступники голів адміністрацій, коли робили не графік аварійних відключень не одних і тих же підприємств, а графік чергових відключень, і це брав на себе прем'єр, віце-прем'єр і було все організовано. На жаль, зараз я не бачу цього організаційного початку, але його можна і потрібно зробити досить швидко", - додав екс-міністр.

Нагадаємо, у мерії Миколаєва нарікали, що місто технічно готове почати опалювати будинки, однак "Нафтогаз" зволікає з угодою та лімітами. У столиці ж з'ясувалося, що не просто так – борг перед постачальником газу складає майже 40 млн гривень. Після розголосу, котрого набула ситуація, потрібні документи таки підписали. Тепло в оселі миколаївців почали давати вранці у четвер, 20 жовтня.

ВідеоПлачков запропонував вирішувати кризу опалювального сезону, як це робилось у 90-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: