Екс-управляючого "Родовід Банку" затримали за розтрату

Щодо колишнього тимчасового адміністратора "Родовід Банк" Сергія Щербини порушено кримінальну справу про розтрату державних коштів в особливо великих розмірах.

Колишнього тимчасового адміністратора "Родовід Банку" Сергія Щербину затримали в рамках розслідування справи про розтрату державних коштів в особливо великих розмірах.

Прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила, що 13 травня було порушено справу щодо групи осіб, які вчинили розтрату коштів "Родовід Банку", 99% акцій якого належать державі.

18 травня в рамках розслідування цієї справи було затримано колишнього управляючого Сергія Щербину. За рішенням суду, мірою запобіжного заходу для банкіра обрано арешт. Наразі він утримується під вартою.

Довідка: "Родовід Банк" зареєстрований в 1990 році, на сьогодні входить до групи найбільших банків України.

Активи банку на 1 квітня 2010 року становили 12,795 млрд грн., кредити і заборгованість клієнтів - до 5,381 млрд грн., зобов'язання - 10,752 млрд грн., статутний капітал - 8,409 млрд грн., власний капітал - 2,043 млрд грн.

В I кварталі 2010 року банк одержав 3,2 млрд грн. збитку, в 2009 році - 4 млрд грн. збитку.

З 16 березня 2009 року в "Родовід Банку" працює тимчасова адміністрація Нацбанку.

У 2009 році "Родовід Банк" було докапіталізовано за участю держави, внаслідок чого Міністерство фінансів стало власником 99,9907% акцій банку.

В березні поточного року Національний банк вирішив продовжити роботу тимчасової адміністрації в "Родовід Банку". Новим тимчасовим адміністратором замість Сергія Щербини було призначено Миколу Онищенко.

Читайте також:

Затримано екс-адміністратора "Родовід Банку"

Уряд розділить банк "Надра" порівну з Фірташем

КРУ знайшло докази "мільйонних крадіжок" уряду Тимошенко

Проти Тимошенко порушили справу семирічної давнини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: