Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-заступник голови Нацбанку пояснив, чому у Мельничука не може бути трильйона гривень

Весь запас гривневих коштів в Україні набагато менше "апетитів" нардепа.

Колишній заступник голови Національного банку України Владислав Рашкован заявив, що в Україні немає трильйона гривень готівки, які у своїй електронній декларації вказав нардеп Сергій Мельничук.

За словами Рашкована, весь запас гривневих коштів в Україні, що включає готівку, каси банків і гривневі коррахунки в НБУ, у вересні 2016 становив 355 млрд грн. Обсяг гривневої готівки поза банками становив близько 290 млрд грн.

"Немає ніякого трильйона гривень готівкою, ніколи не було (не надрукували ще й не надрукують), як, можливо, і багатьох інших готівкових тугриків, зазначених у деклараціях", - написав екс-заступник голови Нацбанку.

"Питання, навіщо такі цифри показують, досить цікаве", - додав Рашкован.

Нагадаємо, народний депутат і колишній командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук задекларував трильйон гривень готівки. При цьому, судячи з електронної декларації Мельничука, увесь його дохід за 2015 рік склала депутатська зарплата в 73 тис. гривень.

Зазначимо, що занесення недостовірних даних і навіть помилка в електронній декларації є кримінальним злочином. Втім, Мельничук є фігурантом кількох справ, які тягнуть на довічне, що не заважає йому працювати у Верховній Раді.

Відео Українці продовжують дізнаватись про статки українських чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції