Ексглава Нацкомісії назвав справу "Роттердам+" "розкрученою бульбашкою" та звинуватив НАБУ в тиску

Ексглава Нацкомісії назвав справу "Роттердам+" "розкрученою бульбашкою" та звинуватив НАБУ в тиску

За його словами, детективи НАБУ зайшли "занадто далеко" і не можуть визнати "нікчемність" справи.

Колишній очільник НКРЕКП Дмитро Вовк, якому сьогодні оголосили підозру, вважає розслідування у справі "Роттердам+" безперспективним та заявляє про тиск на себе детективів НАБУ.

Про це ексглава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Справа "Роттердам+" є розкрученою медійно-юридичною бульбашкою" – написав він та заявив, що дії НАБУ від моменту початку розслідування вважає "підбором та вибиванням доказів під обвинувачення".

"Про встановлення істини мова не йде, здійснюється тиск на мене та колег з грубим порушенням законодавства - це все свідчить про політичний характер переслідування", - вважає Вовк.

Він вважає, що "визнати нікчемність та безперспективність" розслідування керівники НАБУ не можуть, бо "зайшли занадто далеко" з "публічними обвинувальними виступами" ще 2017 року. І нібито саме через це наразі у справі оголошують підозри, а не закривають її.

Сьогоднішні дії НАБУ та САП змусили мене перервати тривалу паузу на FB. Моя позиція наступна: 1️⃣ Справа «Роттердам+»...

Опубліковано Вовком Дмитрим Четвер, 8 серпня 2019 р.

Раніше також в енергетичному холдингу ДТЕК заявили, що вважають обвинувачення слідчих Національного антикорупційного бюро України у справі про створення штучних умов для зростання цін на ринку електроенергії безпідставними та необґрунтованими.

Нагадаємо, у четвер, 8 серпня, детективи НАБУ затримали директора держпідприємства "Оператор ринку", ексчлена Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Володимира Євдокімова. Його підозрюють у справі "Роттердам+". Крім того, підозру оголошено й ексголові НКРЕКУ Дмитру Вовку та ще чотирьом посадовцям. Слідчі інкримінують їм створення умов, у результаті яких державі було нанесено збитків на 18,87 млрд грн. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів