Екскерівник Офісу президента Богдан показав довідку про свою зарплату. Її всю віддав на благодійність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За пів року він заробив понад 250 тисяч гривень.

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан оприлюднив довідку про свою зарплату на цій посаді.

"Ми прийшли в політику в тяжкі часи. Спочатку в нашу перемогу не вірили. Потім з нами боролися, а далі ми перемогли. Перемогли, щоб якісно змінити країну. Ми перезавантажили парламент, хоча критики казали, що це неможливо. Ми привели в політику нових людей. Ухвалили стратегічні законопроєкти, які десятиліттями навмисно гальмувалися нашими "папереднікамі". Перезавантажили ЦВК та дали старт реформі органів прокуратури. Ми провели перезапуск практично всієї політичної системи. Ми зробили це завдяки довірі українського народу, рішучості президента Зеленського і безкомпромісності його команди. Я щиро вдячний всім, хто був поруч. З іншою командою ми не змогли б це зробити", - зазначив Богдан.

У довідці вказано, що нарахування зарплати за місяць становили від 33 тис. грн до 50 тис. грн. Загалом – 252 тис. грн. А після вирахування податків – 203 тис. грн. Водночас у графі "Отримано на руки" скрізь стоять нулі.

Богдан додав, що "за час роботи жодного хабаря не брав і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей, які заробив на адвокатській ниві. Зарплату свою не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність".

У заяві Богдана керівнику Державного управління справами від 24 лютого вказано, що він просить всю свою неотриману зарплату перерахувати благодійним фондам "Таблеточки" та "Благомай" – кожному по 113 тис. 455 грн.

зарплата Андрія Богдана_2
Андрій Богдан/Facebook
зарплата Андрія Богдана_1
Андрій Богдан/Facebook

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. Від самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

На місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Відео Новий очільник Офісу президента: що чекає на Україну після призначення Єрмака і відставки Богдана

Від турборежиму до врівноваженої політики - так оцінює заміну Андрія Богдана на Андрія Єрмака в Офісі президента частина експертів. Єрмака називають тіньовим міністром закордонних справ, який нехтує офіційною дипломатією. Та попри те, що Єрмак засвітився і в обміні полоненими, і у скандалі з імпічментом президента Трампа, він і досі залишається темною конячкою нового політикуму. Більше про звільнення Богдана

Новий очільник Офісу президента: що чекає на Україну після призначення Єрмака і відставки Богдана

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції