Експерт: долар більше не буде стрибати (відео)

Від різких змін курс долара має убезпечити Національний банк, вважають економісти.

Різкі стрибки курсу долара найближчим часом малоймовірні, вважає експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

В Запорожье нет воды
УНІАН
Експерт впевнений, що долар більше не буде зростати до захмарних цифр
"На сьогоднішній день (стрибки курсу - ТСН.ua) менш ймовірні, аніж до ухвалення Національним банком постанови, яка обмежує розрив між курсами купівлі та продажу і створює менше умов для можливих зловживань з цього боку", - наголосив економіст у розмові з ТСН.ua.

За його словами, попереднє зростання курсу долара "більше було по зростанню ціни продажу, в той час, як ціна купівлі вище 5,50 не піднімалася, а іноді 5,40-5,30 була".

"Обмеження має стримати (курс - ТСН.ua), як і інтервенції Національного банку (на валютному ринку - ТСН.ua) мають певний позитивний вплив", - впевнений він.

Жолудь додав, що новий стрибок долара все ж можливий, але навряд чи це відбудеться.

Нагадаємо, сьогодні торги на міжбанківському валютному ринку проходять за курсом 5,3-5,45 гривні за долар. Постанова Нацбанку, ухвалена цього тижня, обмежує дострокове вилучення депозитів з українських банків і встановлює максимальний розрив між курсом купівлі та продажу валюти на рівні 5%.

ВідеоЧи буде зростати курс долара?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: