Експерт: долар буде по 6,50 гривні

Таким буде офіційний курс американської валюти, прогнозують економісти.

В Україні найближчим часом підвищиться офіційний курс долара, вважає експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

Пункт обміну валюти
УНІАН
У найближчий час гривня не має шансів на зміцнення
"Я очікую подальшого послаблення курсу гривні до інших світових валют", - сказав він у коментарі ТСН.ua. Економіст, зокрема, спрогнозував, що протягом найближчого тижня офіційний курс долара може становити близько 6,50 грн. Курс євро буде "критично залежати від коливань, які будуть на міжнародному ринку".

"Курс євро до гривні визначається в Україні, як "крос-курс" долар-євро з Франкфуртської біржі на курс долара в Україні у гривнях. Перемножується і отримується курс євро. Він буде залежати від того, що буде з курсом долара в Україні і курсом долара до євро в Європі", - пояснив економіст.

Він додав, що можливе й тимчасове посилення гривні, але навряд чи це відбудеться найближчим часом. Принаймні якщо говорити про офіційний курс.

Нагадаємо, торги на міжбанківському валютному ринку сьогодні завершилися в діапазоні 6,5-6,6 гривні за долар і 8,2-8,6 гривні за євро. Нацбанк встановив на сьогодні офіційні курси на рівні 6,17 гривні за долар і 7,78 гривні за євро.

НБУ закликає не скуповувати валюту, оскільки гривня має зміцнитися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: