Експерт МВФ: Україна має великі потреби у фінансуванні на наступний рік

У МВФ зазначають, що в України збережеться потреба у грошах МВФ, однак чи отримає вона наступний транш кредиту залежить цілком від української влади.

Потреба України в грошах Міжнародного валютного фонду (МВФ) збережеться в 2012 році. Про це сказав глава місії МВФ у Росії - заступник директора Європейського управління МВФ Юха Кахонен.

"Можливо, впродовж якогось часу Україна й може обійтися без цих коштів (коштів МВФ - ред.), але потреби фінансування для цієї країни наступного року великі, тому я думаю, що потреба в цих грошах все ж таки буде", - сказав Кахонен.

Він зазначив, що отримання наступного траншу МВФ залежить від української влади.

"Кілька передбачених заходів не було виконано, і як тільки вони будуть виконані, огляд може бути завершено, тому це (виділення траншу) залежить цілком від влади України", - сказав Кахонен.

Як повідомлялося раніше, 4 червня прем'єр-міністр Микола Азаров, виступаючи на саміті міністрів фінансів країн СНД заявив, що на сьогоднішній день в України немає гострої потреби в коштах МВФ.

"Коли ми сьогодні ведемо переговори з МВФ, ми виходимо з ситуації, що абсолютно змінилася. По-перше, у нас немає жодної потреби негайно одержувати кредити МВФ. У нас достатньо ресурсів, щоб самим розплачуватися за своїми зовнішніми зобов'язаннями. Це перше і найголовніше", - сказав Азаров.

Разом з тим, український прем'єр зазначив, що співпраця з МВФ продовжується, Україна проводить зміни в системі тарифоутворення, намагаючись уникнути необхідності підвищення ціни на газ, а також готує проведення зваженої пенсійної реформи.

За його словами, вирішення цих питань є основним у переговорах з МВФ. "Ми зараз проводимо переговори з МВФ і перебуваємо в постійному діалозі, виходячи з цих двох складових. Інших питань з МВФ у нас практично немає", - сказав Азарова.

Читайте також:

МВФ заявив, що дефолт Україні не загрожує

Азаров попросив у МВФ відстрочки для народу

МВФ схвалив новий варіант української пенсійної реформи

МВФ готовий взяти за основу юань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: