Експерт: наступного року курс долара дорівнюватиме 7,8 грн

На думку експерта, кредит МВФ на укріплення гривні не впливає. Тому, якщо восени нічого не відбудеться поганого на внутрішньому валютному ринку, то на початку наступного року долар буде по 7,8 грн.

У 2011 році курс гривні до долара може бути на рівні 7,8.

Таку думку висловив фінансовий аналітик Ерік Найман.

У той же час він зазначив, що кредит МВФ на укріплення гривні не впливає, оскільки одночасно з отриманням такого кредиту буде надрукована адекватна сума грошей в гривні.

"Сьогодні є загальна макроекономічна тенденція зміцнення гривні,вона хоч і слабка, але існує, тому, якщо восени ситуацію вдасться утримати і нічого не відбудеться поганого на внутрішньому валютному ринку, то цілком можливо, що 2011 рік ми зустрінемо на рівні 7 грн 80 коп., а вже в наступному році може бути 7,50", - сказав Ерік Найман.

Відзначимо, що ще один експерт, директор департаменту казначейських операцій "Брокбізнесбанку" Ігор Давиденко, нещодавно висловив думку, що Національний банк України продовжить поступово знижувати офіційний курс долара, викупляючи при цьому залишки валюти у комерційних банків.

В Нацбанку також запевняють, що гривня забезпечена валютними резервами, тому залишиться стабільною, принаймні – падати не буде.

Читайте також:

НБУ пообіцяв стабільний курс гривні

Українці продовжують масово скуповувати валюту

Експерт: НБУ буде зміцнювати гривню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: