Російський депутат: РФ не дасть Україні кредит, бо його не повернуть

Росія не готова надати кредит Україні, але хоче спільно виходити з кризи.

Голова Комітету Ради Федерації у справах СНД Вадим Густов скептично оцінює шанси України одержати російський кредит у розмірі 5 млрд. доларів через відсутність реального механізму його повернення.

"Зараз, коли не зовсім зрозумілий курс України, хто ж їй кредит давати буде. Україна сьогодні в цілому винна 107 млрд. доларів. Хто ж Росії гроші віддавати буде?", - сказав Густов.

За його словами, МВФ не дає Україні кредит тому, що немає схеми, за якою цей борг повертатиметься.

Водночас він упевнений, що вихід з кризи Росії і України лежить у спільній інтеграції.

Густов додав, що європейський курс український політиків, незважаючи на свою привабливість, залишається нереалізованим.

На його думку, країни ЄС і США роблять все, щоб не дати Росії інтегруватися з Україною. Він нагадав, що економічний потенціал Росії, України, Казахстану і Білорусі становить 90% від економіки колишнього Союзу.

"Всі коопераційні зв`язки помалу руйнуються. Від цього Україна несе колосальні втрати і на перспективу, тому що продукція українська орієнтована в першу чергу на ринки Азії та Росії", - сказав Густов.

На його думку, ряд українських політиків – Микола Азаров, Анатолій Кінах, Сергій Тігіпко - знають, як створити модель виходу з кризи.

Нагадаємо, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко офіційно попросила у Росії кредит обсягом 5 млрд. дол. Виконуючий обов`язки міністра фінансів України Ігор Уманський зазначив, що російський кредит у розмірі 5 млрд. дол. планується спрямувати на оплату за природний газ, який НАК "Нафтогаз України" купує у "Газпрому".

Читайте також:

Кредит зіпсує стосунки Росії з Україною

Задля кредиту МВФ уряд продасть стратегічні підприємства

Тимошенко візьме 5 млрд. у Москви, щоб заплатити за російський газ

МВФ домовився з урядом і обіцяє "жертви"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: