Експерт спрогнозував зростання вартості молочки: коли очікувати стрибка цін в Україні

Експерт спрогнозував зростання вартості молочки: коли очікувати стрибка цін в Україні

Фото: pixabay.com

Ціни на молочні продукти можуть підвищитися частково і через вплив інфляції.

Ціни на молоко і молочні продукти в Україні "злетять" угору восени 2021 року. Однією з причин зростання вартості цих продуктів може бути і зростання інфляції в Україні.

Про це заявив заступник керівника Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) Денис Марчук, пише "ГолосUA".

"Якщо говорити про ціни на молоко і молочні продукти: влітку сезон великих надоїв, а восени надої молока зменшаться. Динаміка цін показує, що в нас у господарському секторі зниження обсягів виробництва молока більш ніж 6%, тобто немає показників того, щоб ми повністю могли забезпечити себе молоком. Відповідно, попит перевищує пропозицію, ціни трохи ростуть", - сказав Денис Марчук.

Крім того, експерт зауважує, що цьогоріч в країні зафіксована значна інфляція. І, якщо до України надходять імпортні продукти, вони не можуть коштувати дешевше, ніж на зовнішніх ринках.

Нагадаємо, в Україні знижуються ціни на овочі борщового набору та іншу плодоовочеву продукцію. Найбільше знизилася вартість баклажанів. Також дещо здешевшали дині та кавуни.

Як повідомлялося, в Україні дорожчає м’ясо великої рогатої худоби. Так, наприклад, ціна на яловичину сягає 102,71 грн/кг, що на 16% більше минулого року.

Молочна продукція в Україні подорожчає – економічні новини

Молочна продукція в Україні подорожчає – економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація