Експерт: США стануть жертвою другої хвилі кризи

США записали свій найбільший, квітневий, дефіцит бюджету, до рекордів, коли перевищення видатків над прибутками сягнуло 82,7 млрд дол.

США можуть стати жертвою фінансових зловмисників, що націлилися на обтяжені боргами країни - від Сполученого Королівства до Японії, на другому етапі фінансової кризи, стверджує професор Нью-йоркського університету Нуріель Рубіні. Про це пишуть у Bloomberg.

"Мисливців боргового ринку вже розбуджено у Греції, в Іспанії, у Португалії, Ірландії, Ісландії, і досить скоро вони можуть прокинутися в Сполученому Королівстві, в Японії, у США, якщо ми й надалі матимемо такий величезний бюджетний дефіцит",- заявив Рубіні вчора на заході в Лондонській школі економіки.- "Є шанси, що вони мають прокинутися в США протягом наступних трьох років і сказати: "Тут нестабільність".

Рубіні, виступаючи в лекційній залі, сповненій студентами, які потім вишикувалися в чергу за автографом на його книгах, припустив, що публічні борги, спричинені банківською панікою 2008 р., нині можуть викликати метаформозу фінансової кризи.

"Існує великий перекіс публічного сектору, з бюджетними дефіцитами порядку 10% валового внутрішнього продукту "в численних країнах", сказав професор Рубіні. "Історія свідчить, що ця криза, можливо, ще не минулася. Ми лише відбули її перший етап, і нині є ризик опинитися в другій фазі цієї фінансової кризи".

США записали свій найбільший, квітневий, дефіцит бюджету, до рекордів, коли перевищення видатків над прибутками сягнуло 82,7 млрд дол. Нині прогнозують, що державний борг США до 2020 року сягне 90% ВВП.

Читайте також:

Греція отримала перший транш фіндопомоги

Європа переживає найважчу економічну кризу за 100 років

Меркель: крах євро розвалить Євросоюз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: