Місія МВФ прибула в Україну

Експерти місії Міжнародного валютного фонду прибули в Київ. Темою переговорів буде планування дефіциту держбюджету України.

Сьогодні, 21 червня, експерти місії Міжнародного валютного фонду прибули в Київ. Основною темою переговорів буде планування дефіциту держбюджету України.

Про це повідомили в представництві МВФ в Україні.

На зустрічі йтиметься про економічні заходи, які дозволять стабільно знижувати обсяг боргу України перед МВФ, а також про структурні реформи у фінансовому та енергетичному секторах.

Раніше віце-прем'єр міністр України Сергій Тігіпко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду буде працювати в Україні тиждень. Урядовець зазначив, що основною темою переговорів буде планування дефіциту держбюджету України.

Як відомо, уряд України веде переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення кредиту в розмірі до 19 млрд доларів на 2,5 роки. Проте процес переговорів затягується. Минулого тижня Київ відвідала місія МВФ на чолі з Атанасіосом Арванітісом.

Представники МВФ висловили занепокоєння з приводу швидкого зростання зовнішнього боргу України, і висловилися за вжиття негайних заходів щодо його скорочення.

Читайте також:

АП: для Україні важливий сам факт продовження співпраці з МВФ

Наступного тижня МВФ відновить переговори з Україною про кредит

Опозиція закликала МВФ не давати Україні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: