Експерти найближчим часом очікують спекуляції з валютою

На думку економістів, короткочасні перспективи гривні не однозначні і є загроза подорожчання іноземної валюти.

У короткочасній перспективі є загроза підвищення попиту на іноземну валюту, і як наслідок – її подорожчання, спрогнозував економіст інвестиційної компанії Astrum Investment Management Олексій Блінов.

"Короткочасні перспективи гривні не такі однозначні: НБУ з четверга знижує граничну ставку за своїми 7-денними депозитними сертифікатами з 8% до 6% річних", - зазначив Блінов.

На його думку, такий хід може зменшити здатність Нацбанку зв'язувати гривневу ліквідність і підвищити попит на іноземну валюту.

Експерт зазначив, що стабілізації курсу долара, яка спостерігається на міжбанківському валютному ринку в останні дні, сприяє ситуація на політичній арені. "Поки що виборчий процес проходить достатньо спокійно", - вважає Блінов.

Нагадаємо, за прогнозами різних фахівців після президентських виборів курс долара в Україні може як зрости до 10 гривень, так і знизитися до 6,50 грн/долар.

29 січня курс долара на міжбанківському ринку залишається стабільним і становить 8,0115-8,0285 грн за долар. Тим часом в обмінниках долар впав до 8 гривень.

Читайте також:

Експерти: після виборів долар може зрости до 10 гривень

Мінекономіки: цього року долар буде по 6,5 гривні

Експерти: новому президенту доведеться друкувати гроші

Гривня повернула довіру українських бізнесменів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: