Експерти порахували, як змінилася вартість овочів у цьому сезоні

Експерти порахували, як змінилася вартість овочів у цьому сезоні

Найбільше впала у ціні морква.

На ринках найбільше подорожчала морква, а цибуля стала лідером із подешевшання цього сезону - такі офіційні дані Держстату.

Що в такій ситуації українці стали купувати більше та що вплинуло на вартість продуктів на наших ринках - у сюжеті Сніданку з 1+1.

Вірусологиня на пенсії Галина Михайлівна на вітамінних продуктах не економить, хоча ціни її лякають. А пенсіонерка Людмила Федорівна, попри свою любов до ринку, тепер виходить за продуктами лише раз на тиждень. Така реакція покупців очевидна для продавця Сергія, але вона ледь не ображає. Ціни на свої овочі чоловік протягом сезону не підвищував, однак заощадливість покупців відчуває гостро.

Економіст Олег Пендзин запевняє, що більшість продуктів стали дешевшими, бо під час карантину зник широкий попит від закладів харчування. "Цибуля є рекордсменом, практично на 40 відсотків нижча за минулорічні ціни. Приблизно те саме стосується капусти, буряків, які дешевші на відсотків 20-25. Тож у цій ситуації ми маємо більш-менш-дешевий борщ. Незважаючи на дорогу моркву", - пояснив фахівець. 

За прогнозами економістів, типове для осіннього сезону зростання цін цього року не перевищить десяти відсотків.

Відео Скільки зараз коштують продукти і що впливає на їхню вартість

Овочі-рекордсмени. Морква – найбільше подорожчала, а цибуля, навпаки, лідер із подешевшання цього сезону. Такі офіційні дані Держстату. Що в такій ситуації українці стали купувати більше, а що менше та що саме впливає на вартість продуктів на наших ринках – "Сніданок" дізнався. 

Скільки зараз коштують продукти і що впливає на їхню вартість

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів