Експерти пророкують Україні економічний підйом

Європейці стверджують, що економічне зростання України буде поступовим, вітчизняні ж фахівці стверджують, що буде справжній економічний вибух.

Українську економіку в майбутньому може чекати підйом. Про це говориться в дослідженні, оприлюдненому Інститутом світової політики.

Проте, згідно із звітом, думки аналітиків відносно вказаного питання розділилися - європейці стверджують, що економічне зростання буде поступовим, українські ж фахівці стверджують, що буде справжній економічний вибух.

Також, дослідники прогнозують тісну співпрацю України з Євросоюзом.

Крім того, відзначається, що Україна стане залежнішою від зовнішніх чинників, - політичних або економічних, а також залишиться позаблоковою державою.

У той же час, Україну можуть чекати проблеми, якщо не станеться об'єднання нації, і до того ж політичне майбутнє залишається невизначеним.

Аналітики стверджують, що це лише можливі сценарії розвитку країни найближчим часом, оскільки дуже багато що залежить як від самих українців, так і від політичних еліт.

Для аналізу, проведеного Інститутом світової політики в Україні, відбиралися роботи на українській, англійській і російській мовах, опубліковані зарубіжними і українськими аналітичними центрами останніми роками. Всього для аналізу відібрали 68 робіт.

Нагадаємо, що Україна увійшла до п'ятірки найгірших економік світу. Такого висновку дійшов журнал Forbes, проаналізувавши макроекономічні показники більшості країн світу за останні роки і прогнози розвитку до 2012 року.

Читайте також:

Forbes визнав економіку України однією із найгірших у світі

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Населення відчує покращення життя у 2012 році

Кожній десятій українській родині не вистачає грошей на їжу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: