Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти розповіли, від чого гривня може впасти до 27 грн/дол цього тижня

За оптимістичним прогнозом, долар коштуватиме не більше 25,75 грн.

Цього тижня одразу дві погані новини могли викликати гривневу лихоманку. Українські золотовалютні резерви скоротились майже на 800 млн, а панамський скандал добряче струсонув вітчизняну політичну верхівку. Але гривня встояла і навіть неабияк зміцніла, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

У понеділок, 4 квітня, гривня почала з 26,3 грн за долар, а закінчила - по 25,5 грн/дол. Відтак, рахунок вже четвертий тиждень поспіль йде на користь оптимістичного прогнозу.

Віце-президент Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова продовжує залишатися переконаною оптимісткою. Вона зазначає, що світові ціни на наш експорт, особливо продовольчий, ростуть, тож, валюти прийде більше. А люди на початку дачного сезону більше продають валюти, ніж купують - відтак, долара на ринку не бракує. За її прогнозом, долар коштуватиме 25-25,75 грн.

Відео Валютний термометр: гривня встояла і неабияк зміцніла

Водночас експерт-песиміст стверджує, що гривню таки зачепить "Панамагейт". Крім того, зараз точаться розмови про зміну керівництва Нацбанку, що не може позивно вплинути на гривню. За прогнозом Олега Устенка з Міжнародного фонду Блейзера, ціна долара може піти далеко за позначку 27 грн.

Поки що станом на 11 квітня курс гривні встановлено на рівні 25,62 грн за долар і 29,12 грн за євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції