Експерти: "Укртелеком" треба було продавати півтора роки тому

На думку Центра економічного розвитку, найкращий час для продажу "Укртелекому" вже минув.

Найсприятливіший час для продажу ”Укртелекому” вже минув, вважають експерти.

На думку президента Центру економічного розвитку Олександра Пасхавера, ”це не співставні речі. Це все одно, що порівнювати краплю дощу й океан". Він констатував, що "приватизація ”Укртелекому” - це гроші, які, поряд з іншими фінансовими ресурсами, підуть на виконання бюджетних зобов`язань".

"Кажучи про доцільність продажу зараз, виникає питання, чому не продавали останні десять років. Усі експерти говорили, що щороку він стає дедалі дешевшим. Всі ці питання ґрунтуються на соціалістичному відчутті, що краще нехай буде у держави. Я стверджую, що як державна структура ”Укртелеком” поводиться дуже погано, не обслуговує клієнтів так, як мав би", - наголосив експерт.

За його словами, "якби розмова велася про інші підприємства, наприклад ”Турбоатом”, тоді б ми міркували про те, чи слід його продавати. У випадку з ”Укртелекомом” відповідь однозначна - що раніше продамо (звичайно солідному ”телекому”), то краще обслуговування телефонних ліній ми одержимо".

"Що стосується дискусій про невідповідний для його продажу час, то це питання до всіх урядів, які заважали його продавати. Звісно, зараз ціна буде дешевшою, ніж будь-коли, але й гроші нині потрібніші, ніж будь-коли", - відзначив експерт.

Як відзначив директор Інституту приватизації й управління власністю та інвестиціями Олександр Рябченко "ціна на ”Укртелеком”, порівняно з минулим роком, знизилась". Тому, на його думку, значних результатів очікувати не варто. "Разом з тим, цей об`єкт вимагає постійних інвестицій. Щороку ”Укртелеком” відчуває дефіцит інвестиційних ресурсів. Найсприятливіший час для продажу вже минув - це було роки з півтора тому", - наголосив експерт і додав, що "якщо ситуація на підприємстві плачевна, то це буде виправдано". "Але, враховуючи різне бачення ситуації президента і прем`єр-міністра, приватизовувати можуть і пізніше. А сам факт продажу ”Укртелекому” не вплине на здатність влади вийти з кризи. Приватизація тільки допоможе пережити її", - впевнений Рябченко.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України офіційно оголосив про продаж 67,79% акцій ВАТ ”Укртелеком”. Продаж ”Укртелекому” заплановано на березень.

Читайте також:
"Укртелеком" виставлять на продаж за 25 млрд. гривень
Фонд держмайна шукає покупців на обленерго та "Укртелеком"
Ющенко не дозволить Тимошенко розбазарювати "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: