Експерти запевняють, що хаос на фондових ринках не похитнув реальну економіку світу

Значні коливання на світових біржах викликані борговою кризою Європи та зниженням кредитного рейтингу США не вплинули на реальний сектор економіки, вважають економісти.

Світова реальна економіка як і раніше сильна, незважаючи на паніку на фондових ринках, заявив голова ради директорів компанії Henkel Каспер Рорстед.

"Я думаю, що нинішні хвилювання на ринках акцій занадто перебільшені. Фундаментальні дані реальної економіки за останні дні не змінилися, світові концерни залишаються сильними", - сказав він.

За словами Рорстеда, світ вступає в подальшу стадію глобалізації, в якій важливими є три аспекти.

"По-перше, це величезна нестабільність в економіці та політиці, яка продовжує наростати. Ми живемо під час підвищеної волатильності. Друга тенденція - неймовірна швидкість нових технічних засобів. В період 24-годинної роботи онлайн-мереж Facebook і новинних каналів реакція компаній і політиків повинна бути куди більш швидкою, ніж раніше. Третя тенденція - це Китай. Торік я там провів шість тижнів. Країна розвивається неймовірно швидкими темпами", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше глава Федерального резервного банку у Нью-Йорк Уїльям Дадлі заявив, що ситуація з економічними показниками США є вкрай суперечливою: негативні новини компенсуються зниженням стандартів з кредитоспроможності, більш впевненими роздрібними продажами і хорошими бухгалтерськими балансами банків.

Як повідомлялось, на початку серпня побоювання інвесторів того, що криза єврозони пошириться на Італію та Іспанію, а світова економіка впадає в рецесію, завдали збитків глобальній економіці на 4 трильйони доларів.

Читайте також:

На світовій біржі за тиждень "згоріло" 4 трильйони доларів

Обсяги торгів на фондових ринках встановили новий рекорд

Паніка на світових фондових ринках закінчилась

Фондові ринки Європи за день обвалились на 3%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: