Експорт зерна з України припинено

Зернотрейдери заявили, що митні служби знову заблокували судна із зерном в усіх українських портах, не випускають навіть уже завантажені.

В усіх українських портах знову почалася блокада суден із зерном. За даними Української зернової асоціації (УЗА), доручення зупинити відвантаження зернових дало керівництво Державної митної служби.

Як повідомили в УЗА, починаючи з суботи, 16 жовтня, митна служба не випускає з портів навіть вже завантажені судна.

Зернотрейдери заявили, що негативно розцінюють такі дії, оскільки заборона на відвантаження зерна здійснюється без опублікування Кабінетом міністрів відповідної постанови.

Нагадаємо, раніше Українська зернова асоціація виступала проти запровадження обмежень на експорт зерна найближчим часом. За даними УЗА, це не потрібно, оскільки в Україні хороший урожай. Зернотрейдери вважають, що 15 млн тонн зерна можна відправляти на експорт, а на сьогодні навіть третину цього обсягу не експортовано.

Як повідомлялося, восени Кабмін запровадив квоти на вивезення зерна з України. Відповідно до постанови, до кінця 2010 року експортери зможуть вивезти з країни лише 2 млн тонн кукурудзи і по 500 тисяч тонн пшениці і ячменю.

Читайте також:

Зернотрейдери погрожують Азарову судом

Кабмін ввів квоти на експорт зерна

Азаров зібрався рятувати світ від продовольчої кризи

Уряд підрахував урожай зерна в 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: