Експосадовці аеропорту "Бориспіль" протягом 5 років незаконно здавали в оренду приміщення підприємцям

Експосадовці аеропорту "Бориспіль" протягом 5 років незаконно здавали в оренду приміщення підприємцям

За двома незаконними договорами розмір завданої шкоди перевищує 16,5 млн грн.

НАБУ та САП викрили корупційну схему незаконного розпорядження майном державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", що призвело до завдання шкоди держпідприємству у понад 16,5 млн гривень.

Про це йдеться на сайті НАБУ.

Сьогодні, 7 вересня, повідомлено про підозру колишньому керівнику підприємства та начальнику служби орендних відносин. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 ("Зловживання владою або службовим становищем").

За версією слідства, службові особи держпідприємства від 2014 по 2019 рік на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю. За двома незаконними договорами розмір завданої шкоди перевищує 16,5 млн грн.

Повідомляється, що оскільки майно належить Міністерству інфраструктури України, передавати його в оренду має право виключно Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою.

"За даними слідства, службові особи ДП "МА "Бориспіль" припинили укладання попередніх незаконних договорів в інтересах представників суб’єктів підприємницької діяльності лише після отримання у 2019 році рекомендацій Національного бюро про усунення причин та умов, що сприяють вчиненні кримінального правопорушення", – йдеться у повідомленні.

Розслідування вказаних фактів здійснюється із червня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що співробітники міжнародного аеропорту "Бориспіль” виявили несанкціоноване підключення до паливопроводу під час перевірки його технічного стану.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів