Еквадор повернувся в ОПЕК

Еквадор приєднався до Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК). Це відбулося через 15 років після того, як країна вийшла зі складу картелю.

Еквадор приєднався до Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК). Це відбулося через 15 років після того, як країна вийшла зі складу нафтового картелю.

"Еквадор знову став членом (ОПЕК)", - заявив генеральний секретар організації Абдулла аль-Бадрі. При цьому він зазначив, що формальності приєднання будуть улагоджені в ході майбутньої зустрічі членів картелю в Абу-Дабі у грудні 2007 р.

ОПЕК
Архів
До ОПЕК повернувся новий старий член
Еквадор вийшов зі складу ОПЕК в 1992 р. зважаючи на розбіжності в питаннях розподілу квот на видобування нафти.

Таким чином, Еквадор став тринадцятим членом ОПЕК, створеної у вересні 1960 р., яка до того об'єднувала 12 країн: Іран, Ірак, Кувейт, Саудівську Аравію, Венесуелу, Катар, Індонезію, Лівію, Об'єднані Арабські Емірати, Алжир, Нігерію, Габон і Анголу.

ОПЕК була створена відповідно до резолюції конференції представників урядів Ірану, Іраку, Кувейту, Саудівської Аравії і Венесуели. Пізніше до картелю приєдналися Катар, Об'єднані Арабські Емірати, Лівія, Алжир, Нігерія та Індонезія. У цих країнах зосереджено близько двох третин розвіданих світових запасів нафти.

Очікується, що цього року прибуток від продажу нафти країн-членів ОПЕК досягне рекордної позначки 658 млрд. доларів (у порівнянні з 605 млрд. в 2006 р.).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: