Потяги та електрички подорожчають (відео, оновлено)

Міністерство транспорту і зв`язку планує в 2009 році щокварталу підвищувати на 5% тарифи на проїзд у поїздах внутрішнього і дальнього сполучення.

Про це вчора на брифінгу повідомив міністр транспорту і зв`язку Йосип Вінський.

"Щодо міжміських, дальніх поїздів, то сьогодні там ситуація також збиткова (як і в приміському сполученні), і позиція наша буде такою ж, якою була цього року: 5% квартальне зростання ми пропонуємо", - сказав міністр.

За словами Вінського, збитки залізниць у цьому сполученні в 2009 році становитимуть близько 2,5 млрд. грн. Підвищення тарифів заплановане по всіх видах вагонів, окрім загальних. "Загальний вагон ми поки піднімати не будемо", - сказав міністр.

Крім того, міністерство планує наступного року підвищити плату за проїзд у приміському залізничному транспорті.

У міністерстві планують у 2009 році поступове підвищення тарифів на приміські перевезення щонайменше у 2 рази для пасажирів, які користуються послугами залізничного транспорту.

Вінський зазначив, що це буде одним із способів підвищення рентабельності пасажирських перевезень у приміському транспорті. За підрахунками Мінтрансзв'язку, нині середня вартість поїздки одного пасажира в електричці складає 73 копійки. Це надто мала цифра, зазначив міністр, і додав, що вона є меншою у 4-5 разів за проїзд в автобусах, а також, значно меншою за проїзд у приміському транспорті в інших країнах.

З 1 січня 2008 року тарифи на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні підвищилися на 8,7%.
З 1 червня тарифи на залізничні перевезення були підвищені на 5%. Це стосується як плацкартних, так і купейних вагонів, а також вагонів «люкс».
22 липня наказом Міністерства транспорту і зв`язку №913 була підвищена вартість квитків на проїзд у поїздах на 5% з 2 серпня і на 5% - з 1 жовтня 2008 р.
У 2007 році тарифи підвищилися на 15% - по 5% з 1 березня, 1 травня і 1 липня.

ВідеоВінський про подорожчання проїзду

ВідеоНаскільки подорожчає проїзд у потягах?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: