Електрика за передоплатою

НАК "Енергетична компанія України" виступає за введення 100% передоплати за споживання електроенергії для підприємств теплокомуненерго.

НАК "Енергетична компанія України" виступає за введення 100% передоплати за плановані обсяги споживання електроенергії для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ).

Про це йдеться в офіційному листі НАК "ЕКУ" на адресу Мінпаливенерго (вих. 3563-05/2 від 10 серпня).

Лампочка
Архів
У листі НАК "ЕКУ" зазначає, що введення 100% передоплати для підприємств ТКЕ за природний газ може негативно позначитися на рівні розрахунків цих підприємств з енергозабезпечуючими компаніями за спожиту електроенергію і вказує на необхідність введення комплексної системи передоплати як за природний газ так і за електроенергію.

У зв`язку з цим компанія зазначає значне погіршення рівня розрахунків споживачів сфери житлово-комунального господарства в січні-липні поточного року. Так, за даними НАК "ЕКУ", за 7 місяців поточного року рівень розрахунків підприємств ЖКГ становить 94,1% (сплачено 1 млрд. 806,2 млн. грн. за поставлену електроенергію). При цьому приріст заборгованості з початку року становить 117,6 млн. грн. У липні споживачі ЖКГ розрахувалися на 84,6% від вартості відпущеної електроенергії, наростивши борг на 33,3 млн. грн.

У зв`язку з цим НАК "ЕКУ" пропонує доручити Міністерству житлово-комунального господарства і облдержадміністраціям забезпечити 100% поточні розрахунки проблемних споживачів сфери ЖКГ, а також погашення ними заборгованості до початку опалювального сезону.

Як повідомляв iPlus, 31 липня НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення про постачання природного газу підприємствам ТКЕ лише за умови 100% передоплати запланованих обсягів споживання палива у наступному місяці.

Така система упроваджена, оскільки компанія не бачить іншого шляху забезпечення повноцінного проведення опалювального сезону 2007-2008 рр. в умовах критично низького рівня оплати газу місцевими ТКЕ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: