Епідемія свинячого грипу принесе фармацевтам 7 мільярдів доларів

Завдяки свинячому грипу фармацевти можуть за прибутками наблизитися до торговців зброєю та працівників секс-індустрії.

У 2009 році прибутки фармацевтичної галузі в світі завдяки епідемії свинячого грипу можуть зрости до 7 мільярдів доларів.

Такого висновку дійшли журналісти данського видання Information. Нагадаємо, вони також з'ясували, що пандемія грипу A/H1N1 може виявитися найграндіознішою корупційною схемою сучасності.

Журналісти, зокрема, з'ясували, що багато експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я мають зв'язки з провідними фармацевтичними компаніями світу та приховано отримують від них гроші.

Зокрема, зараз заводи з виробництва вакцин проти свинячого грипу працюють у чотири зміни та не справляються з потоком замовлень.

А паніку навколо вірусу A/H1N1 спричинила грандіозна піар-кампанія, яку організували експерти ВООЗ. Також журналісти, нагадаємо, з'ясували, що пандемія свинячого грипу була оголошена під тиском радників організації, на чолі з голландським доктором Альбертом Остенхаусом. Причому в своїх рекомендаціях організація майже не згадувала звичайні засоби гігієни, а говорила тільки про продукцію провідних фармацевтичних компаній.

Внаслідок паніки фармацевтична галузь заробить 7 мільярдів доларів і за прибутковістю посяде третє місце в світі після торговців зброєю та секс-індустрії, дійшли висновку журналісти.

Зараз жертвами свинячого грипу в світі стали 6 тисяч людей, в той час як від звичайного сезонного захворювання помирають до півмільйона.

Нагадаємо, в Україні під час цьогорічної епідемії грипу померли близько 400 людей. В той же час, жертвами вірусу A/H1N1 офіційно визнано 17 людей.

Читайте також:

Свинячий грип може виявитися найбільшою аферою сучасності

Тимошенко попередила, що українці вмиратимуть від грипу через депутатів

Кількість жертв епідемії грипу наблизилася до 400 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: