Епоха "Таврії" завершилася: останнє українське авто продадуть з аукціону

ЗАЗ завершив виробництво автомобілей легендарного сімейства "Таврія". Останню "Славуту", що зійшла з конвеєра, виставлять на торги.

Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) завершив виробництво автомобілів ЗАЗ-1103 "Славута".

Днями з конвеєра заводу зійшов останній вироблений підприємством автомобіль, який на 100% є витвором українських конструкторів. Цей останній представник легендарного сімейства "Таврія" буде проданий з аукціону, пише видання "Дело".

Автомобілі цього покоління випускалися з 1988 року, а виробництво "Славута" стартувало в 1999 році. У цей період завод по праву пишався своїм потенціалом. "Славута" - це був 100-вісотковий український автомобіль, створений з чистого аркуша українськими конструкторами, до того ж, був і найбільш доступним автомобілем на ринку.

Усього з 1999 року було випущено більше 140 тис. автомобілів сімейства ЗАЗ-1103.

Дистриб'юторська компанія "АвтоЗАЗ-сервіс" оголосила проводить аукціон з продажу останнього автомобіля ЗАЗ-1103. У роздрібній мережі автомобілів вже не залишилося, а останній колекційний екземпляр вперше в Україні продадуть лише переможцю історичного аукціону.

Online-аукціон стартує 3 лютого на сайті "Автоконсалтинг" і завершиться 10-го о 14-00 за київським часом.

Умови аукціону та правила для участі в торгах максимально прості і прозорі. Кожен відвідувач має можливість робити ставки, заповнивши форму реєстрації та підтвердивши її. Участь в аукціоні – безкоштовна.

Крім того, переможець зможе відвідати завод ЗАЗ і особисто побачити, які автомобілі буде тепер випускати автозавод на оновленому конвеєрі.

ЗАЗ-1103 "Славута" був створений на платформі ЗАЗ-1102 "Таврія", але відрізнявся від нього 5-ти дверним кузовом типу "ліфтбек". Автомобіль комплектувався бензиновими двигунами 1,2 і 1,3 л. Мелітопольського моторного заводу потужністю 58 і 66 к.с. Всього випускалося 13 комплектацій автомобіля.

Автомобіль поставлявся на експорт в Росію, Білорусь, Молдову, Казахстан, Сирію, Грецію.

Читайте також:

"Таврія" перестане існувати з 2011 року

ЗАЗ випустить новий "Запорожець" на базі "китайця"

Завод українського бізнесмена випускатиме Nissan

Рейтингу з продажу автомобілей в Україні за 2010 рік: лідирує АвтоВАЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: